Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Volvo XC60 R-Design 2.0l 140kW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Pasqyrat me Palosje Elektrike 
Sedile Elektrike me Memorie  Sensore Parkimi Prapa 
Sensore Parkimi Para  Tavan Xhami Panoramik me Hapje 
Tavan Xhami me Hapje  Disqe Alumini 19" 
Telekamera e Pasme  Sedile Lekure Premium 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Timon Prej Lekure  Timon i Pozicionueshem 
Sistemi Drejtimit Elektrik  Ndezje Start/Stop 
ECO Start/Stop  Sistem Traffic Sign Recognition 
Dalje Klimatizatori Prapa  Suspensione me Ajer me Vetenivelim 
Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike  Paketa Exterior R-Design 
Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet  Dritat Automatic High Beam Assist 
Drita Mjegulle  Drita te Dites LED 
Dritat Full LED ILS 

Other Info

Fuel consumption average: 5.1 ltr/100 km

Acceleration 0-100 km/h: 8.4 s

Max. speed: 205 km/h

Informacion i Pergjithshem

Id: 1128

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 92500 km

Viti: 2017

Engine size: 2.0 l

Motorri: 140 kW

CO2: 133 g/km

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e bardhe

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike (AT8)

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 44,900 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al

QR Code

Volvo XC60 R-Design € 44900 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1128/mektrin-auto/volvo/xc60

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800