Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Skoda Yeti 2.0l 130kW

Pajisje

Opsione Baze
Sedile Prej Cope  8 Airbag 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore me Pult  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sensore Parkimi Prapa  Disqe Alumini 17" 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 1127

KM te pershkruara: 97000 km

Viti: 2014

Engine size: 2.0 l

Motorri: 130 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze

Ngjyra Brenda: e zeze

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 17,500 EUR

Seller Information

Name: Super User flori

Username: admin

Phone: 444

Email: frama@oxygen.al

QR Code

  Skoda Yeti  € 17500 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1127/mektrin-auto

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800