Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Land Rover Range Rover Vogue Startech 4.4l 250kW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore  Mbyllje Qendrore me Pult 
Mbeshtetese Krahu Para  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sedile me Ftohje  Sedile Elektrike me Memorie 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Sensore Parkimi Prapa 
Sensore Parkimi Para  Tavan Xhami Panoramik me Hapje 
Disqe Alumini 22"  Sistem TV Digital 
Sistem Surround Camera   Sistem Surround Camera 360* 
Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona  Klimatizator Automatik Zonal 4 Zona (Prapa) 
Impianti Audio 825W Meridian  Ekrane DVD Prapa 8" 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Ekran Dual View Touch Screen  Sistem Distronic Plus 
Pilot Automatik  Pilot Automatik Adaptiv 
Levat e Transmisionit ne Timon  Timon Prej Lekure me Ngrohje 
Timon i Pozicionueshem Elektrik  Sistemi Drejtimit Elektrik 
Sistem Keyless Entry  Dyer Me Vakum Soft Close 
Ndezje Start/Stop  ECO Start/Stop 
Sistem Lane Keep Assist  Sistem Traffic Sign Recognition 
Sistem Parkimi Paralel Perpendicular  Dalje Klimatizatori Prapa 
Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa  Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike 
Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual  Blind Spot Monitoring & Close Vehicle Sensing 
Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet  Sistem Adaptive Cruise Control me Frenim te Plote dhe Njohje Kembesori 
Marmida Kuadrate Prapa  Dritat Xenon me Grafike LED 
Sedile Comfort me Tejzgjatje Elektrike  Drita Mjegulle LED 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 1126

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 160000 km

Viti: 2013

Engine size: 4.4 l

Motorri: 250 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 57,900 EUR

Seller Information

Name: Super User flori

Username: admin

Phone: 444

Email: frama@oxygen.al

QR Code

Land Rover Range Rover Vogue Startech  € 57900 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1126/mektrin-auto/land-rover/range-rover-vogue

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800