Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Land Rover Range Rover Sport HSE 3.0l 192kW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike Para 
Mbyllje Qendrore  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Pasqyrat me Palosje Elektrike  Sedile Elektrike 
Sedile Elektrike me Memorie  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Tavan Xhami Panoramik me Hapje  Xhama te Erret 
Disqe Alumini 21"  Sistem TV Digital 
Sedile Lekure Premium  Impianti Audio 380W 
Impianti Audio 380W Meridian  Sistem Bluetooth 
Sistem USB  Pilot Automatik 
Timon Prej Lekure  Timon Prej Lekure me Ngrohje 
Sistemi Drejtimit Elektrik  ECO Start/Stop 
Sistem Lane Keep Assist  Suspensione me Ajer me Vetenivelim 
Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet  Dritat Xenon  
Sedile Comfort  Drita Mjegulle 
Drita Mjegulle LED  Drita te Dites LED 
Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 1124

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 32000 km

Viti: 2017

Engine size: 3.0 l

Motorri: 192 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)

Ngjyra Brenda: kafe

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 62,900 EUR

Seller Information

Name: Super User flori

Username: admin

Phone: 444

Email: frama@oxygen.al

QR Code

Land Rover Range Rover Sport HSE € 62900 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1124/mektrin-auto/land-rover/range-rover-sport

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800