Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Mercedes-Benz GLE 350d 4matic 3.0l 193kW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike Para 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore 
Mbyllje Qendrore me Pult  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Pasqyrat me Palosje Elektrike  Sedile Elektrike 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Sensore Parkimi Prapa 
Sensore Parkimi Para  Tavan Xhami me Hapje 
Xhama te Erret  Disqe Alumini 21" 
Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona  Sistem Bluetooth 
Sistem USB  Pilot Automatik 
Levat e Transmisionit ne Timon  Timon i Pozicionueshem 
Sistemi Drejtimit Elektrik  ECO Start/Stop 
Sistem Traffic Sign Recognition  Gance e Pasme Elektrike 
Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike  Interior Individual 
Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet  Marmida Kuadrate Prapa 
Dritat Full LED  Sedile Comfort me Tejzgjatje Elektrike 
Drita te Dites LED  Dritat Full LED ILS 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 1123

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 50000 km

Viti: 2015

Engine size: 3.0 l

Motorri: 193 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)

Ngjyra Brenda: kafe

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike (8+1)

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 46,900 EUR

Seller Information

Name: Super User flori

Username: admin

Phone: 444

Email: frama@oxygen.al

QR Code

Mercedes-Benz  GLE 350d 4matic € 46900 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1123/mektrin-auto/mercedes

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800