Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Volvo XC40 INSCRIPTION 2.0kW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Sedile me Pozicionim Manual 
Drite Frenimi Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sensore Parkimi Prapa  Sensore Parkimi Para 
Tavan Xhami Panoramik me Hapje  Xhama te Erret 
Disqe Alumini 19"  Telekamera e Pasme 
Sedile Lekure Premium  Sistem Bluetooth 
Sistem USB  Pilot Automatik Adaptiv 
Timon i Pozicionueshem  Sistem Keyless Entry 
ECO Start/Stop  Dalje Klimatizatori Prapa 
Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa  Impianti Audio Harman/Kardon LOGIC7 
Blind Spot Monitoring & Close Vehicle Sensing  Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet 
Sistem Adaptive Cruise Control me Frenim te Plote dhe Njohje Kembesori  Inserte Druri Linear Walnut 
Marmida Kuadrate Prapa  Sedile Comfort 
Drita Mjegulle  Drita te Dites LED 
Dritat Automatike  Dritat Full LED ILS 

Other Info

Fuel consumption average: 5.0 ltr/100 km

Acceleration 0-100 km/h: 7.9 s

Max. speed: 210 km/h

Informacion i Pergjithshem

Id: 1117

Gjendja: E Re

Viti: 10/2019

Motorri: 2.0 kW

CO2: 136  g/km

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e bardhe (Cristal White)

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike (AT8)

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 53,790 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al

QR Code

Volvo XC40 INSCRIPTION € 53790 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1117/mektrin-auto/volvo/xc40

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800