Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Volvo XC60 MOMENTUM PRO B4 1969l 2.0kW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Pasqyrat me Palosje Elektrike 
Sedile Elektrike me Memorie  Sensore Parkimi Prapa 
Sensore Parkimi Para  Xhama te Erret 
Disqe Alumini 19"  Telekamera e Pasme 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Pilot Automatik  Pilot Automatik Adaptiv 
Timon Prej Lekure  Timon i Pozicionueshem 
Sistemi Drejtimit Elektrik  Sistem Keyless Entry 
ECO Start/Stop  Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike 
Sedile Gjysem Lekure  Blind Spot Monitoring & Close Vehicle Sensing 
Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet  Sistem Adaptive Cruise Control me Frenim te Plote dhe Njohje Kembesori 
Sedile Comfort  Drita Mjegulle 
Drita te Dites LED  Dritat Automatike 
Dritat Full LED ILS 

Other Info

Fuel consumption average: 5.1 ltr/100 km

Acceleration 0-100 km/h: 8.4s s

Max. speed: 205 km/ km/h

Informacion i Pergjithshem

Id: 1116

Gjendja: E Re

Viti: 2019

Engine size: 1969 l

Motorri: 2.0 kW

CO2: 133 g/km g/km

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: gri

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike (AT8)

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 61,330 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al

QR Code

Volvo XC60 MOMENTUM PRO B4  € 61330 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1116/mektrin-auto/volvo/xc60

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800