Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Volvo XC90 B5 2.0kW

Pajisje

Opsione Baze
Pasqyrat me Komandim 
Opsione Shtese
Sedile me Ngrohje Para  Sedile me Ftohje 
Sedile me Masazh  Pasqyrat me Palosje Elektrike 
Sedile Elektrike me Memorie  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Tavan Xhami Panoramik me Hapje  Tavan Xhami me Hapje 
Xhama te Erret  Disqe Alumini 20" 
Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona  Sistem USB 
Timon Prej Lekure  Ndezje Start/Stop 
Sistem Traffic Sign Recognition  Suspensione me Ajer me Vetenivelim 
Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike  Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual 
Blind Spot Monitoring & Reverse Traffic Detection  Blind Spot Monitoring & Close Vehicle Sensing 
Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet  Inserte Druri Linear Walnut 
Marmida Kuadrate Prapa  Dritat Xenon Adaptive 
Sedile Comfort me Tejzgjatje Elektrike  Dritat Automatic High Beam Assist 
Drita Mjegulle  Drita Mjegulle LED 
Drita te Dites LED  Dritat Automatike 

Other Info

Fuel consumption average: 5.9 ltr/100 km

Acceleration 0-100 km/h: 7.8 s

Max. speed: 220 kmh km/h

Informacion i Pergjithshem

Id: 1113

Gjendja: E Re

Viti: 10/2019

Motorri: 2.0 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: kafe (Maple Brown) (metallic)

Ngjyra Brenda: kafe

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike (AT8)

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 7

Cmimi: € 88,800 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al

QR Code

Volvo XC90 B5 € 88800 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1113/mektrin-auto/volvo/xc90

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800