Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Volvo V40 D2 AT6 Inscription 2.0kW

Pajisje

Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Pasqyrat me Palosje Elektrike 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Xhama te Erret 
Disqe Alumini 17"  Sedile Lekure Premium 
Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona  Sistem Bluetooth 
Sistem USB  Pilot Automatik 
Timon Prej Lekure  Timon i Pozicionueshem 
Sistem Keyless Entry  Ndezje Start/Stop 
ECO Start/Stop  Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa 
Dritat Automatic High Beam Assist  Drita Mjegulle 
Drita te Dites LED  Dritat Automatike 

Other Info

Fuel consumption average: 3.7 ltr/100 km

Informacion i Pergjithshem

Id: 1110

Viti: 2019

Motorri: 2.0 kW

CO2: 97 g/km

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (E zeze)

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Other

Trasmisioni: Automatike (AT6)

Rrota aktive: diferencial para

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 36,090 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al

QR Code

Volvo V40 D2 AT6 Inscription € 36090 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1110/mektrin-auto/volvo/v40

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800