Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Volvo XC60 R-Design D4 AT8 AWD 2.0kW

Pajisje

Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Pasqyrat me Palosje Elektrike  Sedile Elektrike me Memorie 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Tavan Xhami me Hapje 
Xhama te Erret  Disqe Alumini 21" Diamond Turned 
Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona  Sistem Bluetooth 
Sistem USB  Pilot Automatik 
Pilot Automatik Adaptiv  Levat e Transmisionit ne Timon 
Sistem Keyless Entry  ECO Start/Stop 
Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa  Suspensione me Ajer me Vetenivelim 
Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike  Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual 
Sedile Gjysem Lekure  Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet 
Marmida Kuadrate Prapa  Dritat Xenon Adaptive 
Sedile Sportive  Sedile Comfort 
Drita Mjegulle  Drita te Dites LED 
Dritat Automatike 

Other Info

Fuel consumption average: 5.1 ltr/100 km

Informacion i Pergjithshem

Id: 1109

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 26900 km

Viti: 2018

Motorri: 2.0 kW

CO2: 133 g/km

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: blu (Bursting Blue Metalike) (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike (AT8)

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 56,900 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al

QR Code

Volvo XC60 R-Design D4 AT8 AWD € 56900 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1109/mektrin-auto/volvo/xc60

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800