Te dhenat e mjetit

Stampa

Land Rover Discovery 4 TD6 SE 3.0kW

Pajisje

Opsione Baze
- 6 Airbag - Drite Frenimi Prapa 
- Drita Mjegulle Prapa - Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
- Timon me Komanda Multifunksional - Klimatizator Manual 
- Xhama Elektrike Para - Xhama Elektrike 
- Mbyllje Qendrore - Mbyllje Qendrore me Pult 
- Pasqyrat me Komandim - Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
- Mbeshtetese Krahu Para 
Opsione Shtese
- Sedile me Ngrohje Para - Sedile me Ngrohje 
- Pasqyrat me Palosje Elektrike - Sedile Elektrike 
- Pasqyrat me Palosje Elektrike me Memorie - Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
- Sensore Parkimi Prapa - Sensore Parkimi Para 
- Xhama te Erret - Disqe Alumini 18" 
- Telekamera e Pasme - Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona 
- Impianti Audio 380W - Timon Prej Lekure 
- Timon Prej Lekure me Ngrohje - Timon i Pozicionueshem Elektrik 
- Ndezje Start/Stop - Dritat Xenon  
- Drita Mjegulle - Dritat Automatike 

Informacion i Pergjithshem

Id: 1100

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 185000 km

Viti: 2/2012

Motorri: 3.0 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: kafe (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 4

Ulese: 5

Cmimi: € 27,500 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al