Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Land Rover Discovery 4 TD6 SE 3.0kW

Pajisje

Opsione Baze
6 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Klimatizator Manual 
Xhama Elektrike Para  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para 
Opsione Shtese
Sedile me Ngrohje Para  Sedile me Ngrohje 
Pasqyrat me Palosje Elektrike  Sedile Elektrike 
Pasqyrat me Palosje Elektrike me Memorie  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Sensore Parkimi Prapa  Sensore Parkimi Para 
Xhama te Erret  Disqe Alumini 18" 
Telekamera e Pasme  Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona 
Impianti Audio 380W  Timon Prej Lekure 
Timon Prej Lekure me Ngrohje  Timon i Pozicionueshem Elektrik 
Ndezje Start/Stop  Dritat Xenon  
Drita Mjegulle  Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 1100

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 185000 km

Viti: 2/2012

Motorri: 3.0 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: kafe (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 4

Ulese: 5

Cmimi: € 27,500 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al

QR Code

Land Rover Discovery 4 TD6 SE € 27500 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1100/mektrin-auto/land-rover/discovery-4

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800