Te dhenat e mjetit

Stampa

Mercedes-Benz CLS 3.5kW

Pajisje

Opsione Baze
- 6 Airbag - Drite Frenimi Prapa 
- Drita Mjegulle Prapa - Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
- Timon me Komanda Multifunksional - Xhama Elektrike Para 
- Xhama Elektrike - Mbyllje Qendrore 
- Mbyllje Qendrore me Pult - Pasqyrat me Komandim 
- Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa - Mbeshtetese Krahu Para 
- Sensore Shiu 
Opsione Shtese
- Sistem Navigacioni - Sedile me Ngrohje Para 
- Sedile me Ngrohje - Sedile me Ftohje Para 
- Sedile me Ftohje - Sedile me Masazh Para 
- Pasqyrat me Palosje Elektrike - Sedile Elektrike 
- Sedile Elektrike me Memorie - Pasqyrat me Palosje Elektrike me Memorie 
- Sensore Parkimi Para dhe Prapa - Sensore Parkimi Prapa 
- Sensore Parkimi Para - Tavan Xhami me Hapje 
- Xhama te Erret - Disqe Alumini 20" 
- Sistem Surround Camera  - Sistem Surround Camera 360* 
- Telekamera e Pasme - Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona 
- Sistem Bluetooth - Sistem USB 
- Sistem Distronic Plus - Pilot Automatik 
- Pilot Automatik Adaptiv - Levat e Transmisionit ne Timon 
- Timon Prej Lekure - Timon i Pozicionueshem 
- Ndezje Start/Stop - ECO Start/Stop 
- Sistem Lane Keep Assist - Sistem Traffic Sign Recognition 
- Sistem Parkimi Paralel - Dalje Klimatizatori Prapa 
- Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa - Suspensione me Ajer me Vetenivelim 
- Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike - Dritat Xenon  
- Dritat Full LED - Sedile Comfort me Tejzgjatje Elektrike 
- Drita Mjegulle - Drita te Dites LED 
- Dritat Automatike 

Informacion i Pergjithshem

Id: 1099

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 16000 km

Viti: 10/2018

Motorri: 3.5 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)

Ngjyra Brenda: e kuqe

Karroceria: Sedans

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x2/2-rrota aktive

Dyer: 4

Ulese: 5

Cmimi: € 74,900 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al