Te dhenat e mjetit

Stampa

Land Rover Range Rover Evoque HSE Si4 2.0kW

Pajisje

Opsione Baze
- 6 Airbag - Sedile me Pozicionim Manual 
- Drite Frenimi Prapa - Drita Mjegulle Prapa 
- Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit - Timon me Komanda Multifunksional 
- Klimatizator Manual - Xhama Elektrike Para 
- Xhama Elektrike - Mbyllje Qendrore 
- Mbyllje Qendrore me Pult - Pasqyrat me Komandim 
- Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa - Mbeshtetese Krahu Para 
- Kompjuter Bordi - Sensore Shiu 
Opsione Shtese
- Sistem Navigacioni - Sedile me Ngrohje Para 
- Sedile me Ngrohje - Pasqyrat me Palosje Elektrike 
- Sedile Elektrike - Pasqyrat me Palosje Elektrike me Memorie 
- Sensore Parkimi Prapa - Sensore Parkimi Para 
- Xhama te Erret - Disqe Alumini 20" 
- Sistem Surround Camera  - Telekamera e Pasme 
- Sedile Lekure Oxford - Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona 
- Impianti Audio 825W Meridian - Catia me Kontrast e Zeze 
- Sistem Bluetooth - Sistem USB 
- Riveshje e Tavanit me Lekure - Timon i Pozicionueshem 
- Ndezje Start/Stop - Paketa Pure 
- Dalje Klimatizatori Prapa - Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa 
- Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike - Dritat Xenon  
- Drita Mjegulle - Drita te Dites LED 
- Dritat Automatike 

Informacion i Pergjithshem

Id: 1096

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 26000 km

Viti: 3/2016

Motorri: 2.0 kW

Karburanti: Benzine

Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 4

Ulese: 5

Cmimi: € 39,900 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al