Te dhenat e mjetit

Stampa

Mercedes-Benz ML Class Amg Line Premium 3.5kW

Pajisje

Opsione Baze
- 6 Airbag - Drite Frenimi Prapa 
- Drita Mjegulle Prapa - Timon me Komanda Multifunksional 
- Xhama Elektrike Para - Xhama Elektrike 
- Mbyllje Qendrore - Mbyllje Qendrore me Pult 
- Pasqyrat me Komandim - Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
- Mbeshtetese Krahu Para - Kompjuter Bordi 
- Sensore Shiu 
Opsione Shtese
- Sistem Navigacioni - Sedile me Ngrohje Para 
- Sedile me Ngrohje - Sedile me Ftohje Para 
- Sedile me Ftohje - Pasqyrat me Palosje Elektrike 
- Sedile Elektrike - Sedile Elektrike me Memorie 
- Pasqyrat me Palosje Elektrike me Memorie - Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
- Sensore Parkimi Prapa - Sensore Parkimi Para 
- Tavan Xhami Panoramik me Hapje - Tavan Xhami me Hapje 
- Xhama te Erret - Disqe Alumini 20" 
- Sistem Surround Camera  - Telekamera e Pasme 
- Sedile Lekure Premium - Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona 
- Impianti Audio Burmester 1200W - Catia me Kontrast e Zeze 
- Sistem Bluetooth - Sistem USB 
- Sistem Distronic Plus - Pilot Automatik 
- Pilot Automatik Adaptiv - Levat e Transmisionit ne Timon 
- Timon Prej Lekure - Timon i Pozicionueshem 
- Timon i Pozicionueshem Elektrik - Sistemi Drejtimit Elektrik 
- Sistem Keyless Entry - ECO Start/Stop 
- Sistem Lane Keep Assist - Sistem Traffic Sign Recognition 
- Dalje Klimatizatori Prapa - Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa 
- Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike - Tavan Xhami Panoramik Fix 
- Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet - Marmida Kuadrate Prapa 
- Dritat Xenon  - Dritat Full LED 
- Drita Mjegulle - Drita Mjegulle LED 
- Drita te Dites LED - Dritat Automatike 

Informacion i Pergjithshem

Id: 1094

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 195000 km

Viti: 10/2014

Motorri: 3.5 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: gri (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 4

Ulese: 5

Cmimi: € 30,000 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al