Te dhenat e mjetit

Stampa

Jaguar XF R-Sport 2.0kW

Pajisje

Opsione Baze
- 6 Airbag - Drite Frenimi Prapa 
- Drita Mjegulle Prapa - Timon me Komanda Multifunksional 
- Xhama Elektrike Para - Xhama Elektrike 
- Mbyllje Qendrore - Mbyllje Qendrore me Pult 
- Pasqyrat me Komandim - Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
- Mbeshtetese Krahu Para - Kompjuter Bordi 
- Sensore Shiu 
Opsione Shtese
- Sistem Navigacioni - Sedile me Ngrohje Para 
- Sedile me Ngrohje - Pasqyrat me Palosje Elektrike 
- Sedile Elektrike - Pasqyrat me Palosje Elektrike me Memorie 
- Sensore Parkimi Para dhe Prapa - Sensore Parkimi Prapa 
- Sensore Parkimi Para - Tavan Xhami Panoramik me Hapje 
- Xhama te Erret - Sistem Surround Camera  
- Telekamera e Pasme - Sedile Lekure Oxford 
- Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona - Impianti Audio 825W 
- Sistem Bluetooth - Sistem USB 
- Pilot Automatik - Levat e Transmisionit ne Timon 
- Timon Prej Lekure - Timon i Pozicionueshem 
- Timon i Pozicionueshem Elektrik - Sistemi Drejtimit Elektrik 
- Ndezje Start/Stop - Paketa Dynamic 
- Dalje Klimatizatori Prapa - Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa 
- Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike - Head Up Display 
- Dritat Xenon  - Dritat Xenon Adaptive 
- Dritat Full LED 

Informacion i Pergjithshem

Id: 1093

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 91000 km

Viti: 5/2016

Motorri: 2.0 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)

Ngjyra Brenda: kafe

Karroceria: Sedans

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x2/2-rrota aktive

Dyer: 4

Ulese: 5

Cmimi: € 33,500 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al