Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Jaguar XF R-Sport 2.0kW

Pajisje

Opsione Baze
6 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike Para  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sedile me Ngrohje  Pasqyrat me Palosje Elektrike 
Sedile Elektrike  Pasqyrat me Palosje Elektrike me Memorie 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Sensore Parkimi Prapa 
Sensore Parkimi Para  Tavan Xhami Panoramik me Hapje 
Xhama te Erret  Sistem Surround Camera  
Telekamera e Pasme  Sedile Lekure Oxford 
Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona  Impianti Audio 825W 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Pilot Automatik  Levat e Transmisionit ne Timon 
Timon Prej Lekure  Timon i Pozicionueshem 
Timon i Pozicionueshem Elektrik  Sistemi Drejtimit Elektrik 
Ndezje Start/Stop  Paketa Dynamic 
Dalje Klimatizatori Prapa  Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa 
Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike  Head Up Display 
Dritat Xenon   Dritat Xenon Adaptive 
Dritat Full LED 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 1093

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 91000 km

Viti: 5/2016

Motorri: 2.0 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)

Ngjyra Brenda: kafe

Karroceria: Sedans

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x2/2-rrota aktive

Dyer: 4

Ulese: 5

Cmimi: € 33,500 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al

QR Code

Jaguar XF R-Sport € 33500 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1093/mektrin-auto/jaguar/xf

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800