Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Volvo S90 D4 R-Design 2.0L 140kW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore me Pult  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Pasqyrat me Palosje Elektrike  Sedile Elektrike me Memorie 
Sensore Parkimi Prapa  Xhama te Erret 
Disqe Alumini 18"  Telekamera e Pasme 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Ekran Dual View Touch Screen  Pilot Automatik Adaptiv 
Levat e Transmisionit ne Timon  Timon Prej Lekure 
Timon Prej Lekure me Ngrohje  Sistem Keyless Entry 
ECO Start/Stop  Sistem Lane Keep Assist 
Dalje Klimatizatori Prapa  Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa 
Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike  Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual 
Sedile Gjysem Lekure  Paketa Exterior R-Design 
Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet  Paketa Exterior & Interior R-Design 
Sistemi Audio High Performance 700W  Sistem Adaptive Cruise Control me Frenim te Plote dhe Njohje Kembesori 
Marmida Kuadrate Prapa  Dritat Xenon  
Dritat Xenon Adaptive  Dritat Full LED 
Sedile Sportive  Sedile Comfort 
Dritat Automatic High Beam Assist  Drita te Dites LED 
Dritat Automatike 

Other Info

Fuel consumption average: 4.4 ltr/100 km

Informacion i Pergjithshem

Id: 1088

Gjendja: E Re

KM te pershkruara: 8500 km

Viti: 2019

Motorri: 2.0L 140 kW

CO2: 116 g/km

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e bardhe

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Sedans

Trasmisioni: Automatike (AT8)

Rrota aktive: diferencial para

Dyer: 4

Ulese: 5

Cmimi: € 67,550 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al

QR Code

Volvo S90 D4 R-Design € 67550 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1088/mektrin-auto/volvo/s90

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800