Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Volvo XC60 D4 AT8 AWD Inscription 2.0L 140kW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Drita Mjegulle Prapa 
Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit  Timon me Komanda Multifunksional 
Mbyllje Qendrore  Mbyllje Qendrore me Pult 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sedile me Ftohje Para  Pasqyrat me Palosje Elektrike 
Sedile Elektrike me Memorie  Sensore Parkimi Prapa 
Tavan Xhami Panoramik me Hapje  Tavan Xhami me Hapje 
Xhama te Erret  Disqe Alumini 19" 
Sedile Lekure Alcantara  Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Pilot Automatik Adaptiv  Timon Prej Lekure 
Timon i Pozicionueshem  Sistem Keyless Entry 
Ndezje Start/Stop  ECO Start/Stop 
Sistem Traffic Sign Recognition  Sistem Parkimi Paralel 
Dalje Klimatizatori Prapa  Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa 
Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual  Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet 
Marmida Kuadrate Prapa  Sedile Comfort 
Drita te Dites LED  Dritat Automatike 
Dritat Full LED ILS 

Other Info

Fuel consumption average: 5.2 ltr/100 km

Informacion i Pergjithshem

Id: 1087

Gjendja: E Re

Viti: 2019

Motorri: 2.0L 140 kW

CO2: 136 g/km

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)

Ngjyra Brenda: kafe

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike (AT8)

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 66,440 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al

QR Code

Volvo XC60 D4 AT8 AWD Inscription € 66440 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1087/mektrin-auto/volvo/xc60

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800