Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Volvo S60 T5 R-Design 2.0L 184kW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore me Pult  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  ISOFIX 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Pasqyrat me Palosje Elektrike 
Sedile Elektrike  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Tavan Xhami me Hapje  Disqe Alumini 18" 
Telekamera e Pasme  Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Pilot Automatik  Levat e Transmisionit ne Timon 
Timon Prej Lekure  Timon i Pozicionueshem 
Sistem Keyless Entry  ECO Start/Stop 
Sistem Lane Keep Assist  Sistem Parkimi Paralel 
Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa  Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike 
Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual  Sedile Gjysem Lekure 
Blind Spot Monitoring & Close Vehicle Sensing  Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet 
Marmida Kuadrate Prapa  Dritat Xenon Adaptive 
Sedile Sportive  Drita Mjegulle 
Dritat Automatike 

Other Info

Fuel consumption average: 6.6 ltr/100 km

Informacion i Pergjithshem

Id: 1084

Gjendja: E Re

KM te pershkruara: 9000 km

Viti: 2019

Motorri: 2.0L 184 kW

CO2: 152 g/km

Karburanti: Benzine

Ngjyra Jashte: gri (Osmium Grey) (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Sedans

Trasmisioni: Automatike (AT8)

Dyer: 4

Ulese: 5

Cmimi: € 59,430 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al

QR Code

Volvo S60 T5 R-Design € 59430 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1084/mektrin-auto/volvo/s60

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800