Te dhenat e mjetit

Stampa

Volvo XC40 D3 Momentum 2.0ll 150kW

Pajisje

Opsione Baze
- 8 Airbag - Mbyllje Qendrore 
- Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa - Kompjuter Bordi 
Opsione Shtese
- Sedile Elektrike - Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
- Xhama te Erret - Disqe Alumini 19" 
- Telekamera e Pasme - Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona 
- Sistem Bluetooth - Pilot Automatik 
- Pilot Automatik Adaptiv - Timon Prej Lekure 
- Timon i Pozicionueshem - Ndezje Start/Stop 
- Dalje Klimatizatori Prapa - Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa 
- Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike - Sedile Gjysem Lekure 
- Dritat Full LED - Drita te Dites LED 
- Dritat Automatike 

Other Info

Fuel consumption average: 5.2 ltr/100 km

Informacion i Pergjithshem

Id: 1083

Gjendja: E Re

Viti: 2019

Motorri: 2.0ll 150 kW

CO2: 136 g/km

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: blu (Amazon Blue) (metallic)

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike (AT8)

Rrota aktive: 4x2/2-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 45,540 EUR

Seller Information

Name: marlend kaceli

Username: mkaceli

Phone: +355 69 7080950

Email: m.kaceli@mektrin.al

Company: Volvo Trucks

Country: Albania