Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Volvo XC40 D3 Momentum 2.0ll 150kW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Mbyllje Qendrore 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Kompjuter Bordi 
Opsione Shtese
Sedile Elektrike  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Xhama te Erret  Disqe Alumini 19" 
Telekamera e Pasme  Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona 
Sistem Bluetooth  Pilot Automatik 
Pilot Automatik Adaptiv  Timon Prej Lekure 
Timon i Pozicionueshem  Ndezje Start/Stop 
Dalje Klimatizatori Prapa  Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa 
Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike  Sedile Gjysem Lekure 
Dritat Full LED  Drita te Dites LED 
Dritat Automatike 

Other Info

Fuel consumption average: 5.2 ltr/100 km

Informacion i Pergjithshem

Id: 1083

Gjendja: E Re

Viti: 2019

Motorri: 2.0ll 150 kW

CO2: 136 g/km

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: blu (Amazon Blue) (metallic)

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike (AT8)

Rrota aktive: 4x2/2-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 45,540 EUR

Seller Information

Name: marlend kaceli

Username: mkaceli

Phone: +355 69 7080950

Email: m.kaceli@mektrin.al

Company: Volvo Trucks

Country: Albania

QR Code

Volvo XC40 D3 Momentum € 45540 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1083/mektrin-auto/volvo/xc40

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800