Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Mercedes-Benz S Class 350 l 210kW

Pajisje

Opsione Baze
Drite Frenimi Prapa  Drita Mjegulle Prapa 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore me Pult  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  ISOFIX 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sedile me Ngrohje  Sedile me Ftohje 
Sedile me Masazh  Sedile Elektrike me Memorie 
Pasqyrat me Palosje Elektrike me Memorie  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Tavan Xhami Panoramik me Hapje  Tavan Xhami me Hapje 
Xhama te Erret  Disqe Alumini 20" 
Sedile Lekure Premium  Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona 
Klimatizator Automatik Zonal 4 Zona (Prapa)  Sistem Bluetooth 
Sistem USB  Ekran Dual View Touch Screen 
Ekran Split View  Sistem Distronic Plus 
Pilot Automatik  Pilot Automatik Adaptiv 
Levat e Transmisionit ne Timon  Timon Prej Druri/Lekure me Ngrohje 
Timon i Pozicionueshem Elektrik  Sistem Keyless Entry 
Ndezje Start/Stop  ECO Start/Stop 
Sistem Lane Keep Assist  Dalje Klimatizatori Prapa 
Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa  Suspensione me Ajer me Vetenivelim 
Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike  Head Up Display 
Blind Spot Monitoring & Reverse Traffic Detection  Blind Spot Monitoring & Close Vehicle Sensing 
Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet  Sistemi Audio High Performance 700W 
Suspensione me Ajer - Prapa  Marmida Kuadrate Prapa 
Dritat Full LED  Sedile Comfort 
Dritat Automatic High Beam Assist  Drita Mjegulle LED 
Drita te Dites LED  Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 1078

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 12000 km

Viti: 2017

Engine size: 350  l

Motorri: 210 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: gri (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Sedans

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x2/2-rrota aktive

Cmimi: € 86,000 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al

QR Code

Mercedes-Benz S Class € 86000 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1078/mektrin-auto/mercedes/s-class

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800