Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Ford Focus ST LINE 1598l 90kW

Pajisje

Opsione Baze
6 Airbag  Sedile Prej Cope 
Drite Frenimi Prapa  Drita Mjegulle Prapa 
Disqe Celiku  Timon me Komanda Multifunksional 
Transmision Manual  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore me Pult  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Pasqyrat me Palosje Elektrike  Sedile Elektrike 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Xhama te Erret 
Disqe Alumini 17"  Disqe Celiku 
Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona  Sistem Bluetooth 
Sistem USB  Timon Prej Lekure 
Timon i Pozicionueshem  Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa 
Drita Mjegulle LED  Drita te Dites LED 
Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 1073

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 51000 km

Viti: 2016

Engine size: 1598 l

Motorri: 90 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Compact

Trasmisioni: Manuale

Rrota aktive: 4x2/2-rrota aktive

Cmimi: € 13,900 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al

QR Code

Ford Focus ST LINE € 13900 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1073/mektrin-auto/ford/focus

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800