Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Land Rover Range Rover Evoque Dynamic TD4 2179l 110kW

Pajisje

Opsione Baze
6 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu  Sistemi Audio Land Rover 250W 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Disqe Alumini 18" 
Disqe Alumini 19"  Sedile Lekure Premium 
Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona  Catia me Kontrast e Zeze 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Pilot Automatik  Riveshje e Tavanit Morzine 
Levat e Transmisionit ne Timon  Timon Prej Lekure 
Timon i Pozicionueshem  Ndezje Start/Stop 
ECO Start/Stop  Paketa Dynamic 
Dalje Klimatizatori Prapa  Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa 
Dritat Xenon me Grafike LED  Dritat Xenon  
Sedile Comfort  Drita Mjegulle 
Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 1071

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 75000 km

Viti: 2013

Engine size: 2179 l

Motorri: 110 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: gri (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 28,900 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al

QR Code

Land Rover Range Rover Evoque Dynamic TD4 € 28900 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1071/mektrin-auto/land-rover/range-rover-evoque

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800