Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Volvo XC60 D4 AWD Business 2.4l 120kW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Sedile me Pozicionim Manual 
Drite Frenimi Prapa  Drita Mjegulle Prapa 
Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  ISOFIX 
Kompjuter Bordi 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Pasqyrat me Palosje Elektrike 
Sensore Parkimi Prapa  Disqe Alumini 18" 
Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona  Sistem Bluetooth 
Sistem USB  Pilot Automatik 
Levat e Transmisionit ne Timon  Timon i Pozicionueshem 
Ndezje Start/Stop  ECO Start/Stop 
Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike  Sedile Gjysem Lekure 
Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet  Marmida Kuadrate Prapa 
Sedile Comfort  Drita Mjegulle 
Drita te Dites LED  Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 1067

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 97500 km

Viti: 2013

Engine size: 2.4 l

Motorri: 120 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e bardhe (Polar)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike (6+1)

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 24,900 EUR

Seller Information

Name: marlend kaceli

Username: mkaceli

Phone: +355 69 7080950

Email: m.kaceli@mektrin.al

Company: Volvo Trucks

Country: Albania

QR Code

Volvo XC60 D4 AWD Business € 24900 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1067/mektrin-auto/volvo/xc60

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800