Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Mercedes-Benz GLA 220l

Pajisje

Opsione Baze
Sedile me Pozicionim Manual  Klimatizator Manual 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore me Pult 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sedile me Ngrohje  Pasqyrat me Palosje Elektrike 
Sensore Parkimi Prapa  Sensore Parkimi Para 
Tavan Xhami Panoramik me Hapje  Disqe Alumini 17" 
Telekamera e Pasme  Sedile Lekure Premium 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Ekran Split View  Timon Prej Lekure 
ECO Start/Stop  Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike 
Dritat Xenon me Grafike LED  Sedile Sportive 
Drita Mjegulle 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 1061

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 70000 km

Viti: 2014

Engine size: 220 l

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: gri (metallic)

Ngjyra Brenda: kafe

Karroceria: Compact

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Cmimi: € 27,900 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al

QR Code

Mercedes-Benz  GLA € 27900 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1061/mektrin-auto/mercedes

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800