Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Volvo XC60 B4 MILD Hybrid AWD AT Inscription 2.0l 144kW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore me Pult  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sedile me Ngrohje  Sedile me Ftohje Para 
Pasqyrat me Palosje Elektrike  Sedile Elektrike 
Sedile Elektrike me Memorie  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Tavan Xhami Panoramik me Hapje  Tavan Xhami me Hapje 
Xhama te Erret  Disqe Alumini 19" 
Telekamera e Pasme  Sedile Lekure Premium 
Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona  Sistem Bluetooth 
Sistem USB  Pilot Automatik 
Pilot Automatik Adaptiv  Timon Prej Lekure 
Timon i Pozicionueshem  Sistem Keyless Entry 
Ndezje Start/Stop  ECO Start/Stop 
Sistem Lane Keep Assist  Sistem Traffic Sign Recognition 
Sistem Parkimi Paralel Perpendicular  Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa 
Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual  Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet 
Sistem Pilot Assist 2 - Autonomous Driving  Marmida Kuadrate Prapa 
Dritat Full LED  Sedile Comfort 
Sedile Comfort me Tejzgjatje Elektrike  Drita Mjegulle LED 
Drita te Dites LED  Dritat Automatike 
Dritat Full LED ILS 

Other Info

Fuel consumption average: 5.1 ltr/100 km

Informacion i Pergjithshem

Id: 1046

Gjendja: E Re

Viti: 2019

Engine size: 2.0 l

Motorri: 144 kW

CO2: 133 g/km

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (Onyx Black) (metallic)

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike (8+1)

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 68,580 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al

QR Code

Volvo XC60 B4 MILD Hybrid AWD AT Inscription € 68580 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1046/mektrin-auto/volvo/xc60

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800