Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Land Rover Range Rover Sport SE TDV6 2999l 190kW

Pajisje

Opsione Baze
6 Airbag  Sedile me Pozicionim Manual 
Drite Frenimi Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore me Pult 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  ISOFIX 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Sistemi Audio Land Rover 250W 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile Elektrike 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Xhama te Erret 
Disqe Alumini 21"  Telekamera e Pasme 
Sedile Lekure Oxford  Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Pilot Automatik  Timon Prej Lekure 
Timon i Pozicionueshem  Ndezje Start/Stop 
ECO Start/Stop  Dalje Klimatizatori Prapa 
Suspensione me Ajer me Vetenivelim  Dritat Xenon me Grafike LED 
Drita Mjegulle  Drita te Dites LED 
Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 1034

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 51000 km

Viti: 2013

Engine size: 2999 l

Motorri: 190 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 45,900 EUR

Seller Information

Name: zava

Username: zava

Phone: +355672028404

Email: g.zavalani@mektrin.al

QR Code

Land Rover Range Rover Sport SE TDV6 € 45900 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1034/mektrin-auto/land-rover/range-rover-sport

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800