Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Land Rover Range Rover Sport HSE Dynamic SDV6 2993l 225kW

Pajisje

Opsione Baze
6 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Xhama Elektrike Para  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu  Sistemi Audio Land Rover 250W 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sedile me Ftohje Para  Sedile Elektrike me Memorie 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Tavan Xhami Panoramik me Hapje 
Disqe Alumini 21" Diamond Turned  Telekamera e Pasme 
Sedile Lekure Premium  Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona 
Impianti Audio 380W Meridian  Sistem Bluetooth 
Sistem USB  Pilot Automatik 
Pilot Automatik Adaptiv  Riveshje e Tavanit Morzine 
Timon Prej Lekure  Timon i Pozicionueshem Elektrik 
Sistem Keyless Entry  Dyer Me Vakum Soft Close 
Ndezje Start/Stop  ECO Start/Stop 
Sistem Lane Keep Assist  Dalje Klimatizatori Prapa 
Suspensione me Ajer me Vetenivelim  Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike 
Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual  Blind Spot Monitoring & Reverse Traffic Detection 
Dritat Full LED  Drita Mjegulle 
Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 1029

Gjendja: E Re

Viti: 2018

Engine size: 2993 l

Motorri: 225 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e bardhe (Fuji White)

Ngjyra Brenda: kafe

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 106,500 EUR

Seller Information

Name: Elvis

Username: Elvis

Phone: +355672028404

Email: e.seko@mektrin.al

QR Code

Land Rover Range Rover Sport HSE Dynamic SDV6 € 106500 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1029/mektrin-auto/land-rover/range-rover-sport

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800