Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Land Rover Velar D180 Base 1999l 132kW

Pajisje

Opsione Baze
6 Airbag  Sedile Prej Cope 
Drite Frenimi Prapa  Drita Mjegulle Prapa 
Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore 
Mbyllje Qendrore me Pult  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu  Sistemi Audio Land Rover 250W 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sedile Elektrike  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Tavan Xhami Panoramik me Hapje  Xhama te Erret 
Disqe Alumini 19"  Telekamera e Pasme 
Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona  Sistem Bluetooth 
Sistem USB  Pilot Automatik 
Riveshje e Tavanit Morzine  Levat e Transmisionit ne Timon 
Timon Prej Lekure  Timon i Pozicionueshem 
Sistem Keyless Entry  Ndezje Start/Stop 
ECO Start/Stop  Dalje Klimatizatori Prapa 
Sedile Gjysem Lekure  Dritat Full LED 
Drita Mjegulle  Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 1027

Gjendja: E Re

Viti: 2018

Engine size: 1999 l

Motorri: 132 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e bardhe (Fuji White)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 70,500 EUR

Seller Information

Name: zava

Username: zava

Phone: +355672028404

Email: g.zavalani@mektrin.al

QR Code

Land Rover Velar D180 Base € 70500 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1027/mektrin-auto/land-rover/velar

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800