Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Land Rover Discovery 5 HSE Dynamic SD6 2999l 225kW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Disqe Celiku 
Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike Para  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  ISOFIX 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sedile me Ftohje Para  Pasqyrat me Palosje Elektrike 
Sedile Elektrike  Sedile Elektrike me Memorie 
Pasqyrat me Palosje Elektrike me Memorie  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Tavan Xhami Panoramik me Hapje  Disqe Alumini 21" Diamond Turned 
Telekamera e Pasme  Sedile Lekure Premium 
Klimatizator Automatik Zonal 3 Zona (Prapa)  Impianti Audio 380W Meridian 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Pilot Automatik  Pilot Automatik Adaptiv 
Levat e Transmisionit ne Timon  Timon Prej Lekure 
Timon i Pozicionueshem Elektrik  Sistem Keyless Entry 
Ndezje Start/Stop  ECO Start/Stop 
Sistem Lane Keep Assist  Dalje Klimatizatori Prapa 
Suspensione me Ajer me Vetenivelim  Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike 
Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual  Blind Spot Monitoring & Reverse Traffic Detection 
Dritat Full LED  Drita Mjegulle LED 
Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 1024

Gjendja: E Re

Viti: 2018

Engine size: 2999 l

Motorri: 225 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)

Ngjyra Brenda: kafe

Trasmisioni: Automatike

Dyer: 5

Ulese: 7

Cmimi: € 97,000 EUR

Seller Information

Name: Elvis

Username: Elvis

Phone: +355672028404

Email: e.seko@mektrin.al

QR Code

Land Rover Discovery 5 HSE Dynamic SD6 € 97000 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1024/mektrin-auto/land-rover/discovery-5

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800