Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Land Rover Discovery 5 HSE Dynamic 2999l 190kW

Pajisje

Opsione Baze
6 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  ISOFIX 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sedile me Ftohje Para  Sedile Elektrike me Memorie 
Pasqyrat me Palosje Elektrike me Memorie  Tavan Xhami Panoramik me Hapje 
Disqe Alumini 21"  Telekamera e Pasme 
Sedile Lekure Premium  Klimatizator Automatik Zonal 3 Zona (Prapa) 
Impianti Audio 380W Meridian  Sistem Bluetooth 
Sistem USB  Riveshje e Tavanit Morzine 
Levat e Transmisionit ne Timon  Timon Prej Lekure 
Timon i Pozicionueshem  Timon i Pozicionueshem Elektrik 
Sistem Keyless Entry  Ndezje Start/Stop 
ECO Start/Stop  Sistem Lane Keep Assist 
Paketa Dynamic  Dalje Klimatizatori Prapa 
Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa  Suspensione me Ajer me Vetenivelim 
Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike  Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual 
Blind Spot Monitoring & Reverse Traffic Detection  Dritat Full LED 
Drita Mjegulle  Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 1023

Gjendja: E Re

Viti: 2018

Engine size: 2999 l

Motorri: 190 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (Santorini Black) (metallic)

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 89,000 EUR

Seller Information

Name: Elvis

Username: Elvis

Phone: +355672028404

Email: e.seko@mektrin.al

QR Code

Land Rover Discovery 5 HSE Dynamic  € 89000 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1023/mektrin-auto/land-rover/discovery-5

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800