Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Jaguar F-Pace Portfolio 2.5D AWD 1999l 176kW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Pasqyrat me Palosje Elektrike  Sedile Elektrike 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Tavan Xhami Panoramik me Hapje 
Xhama te Erret  Disqe Alumini 19" 
Telekamera e Pasme  Impianti Audio 380W Meridian 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Riveshje e Tavanit me Lekure Alcantara  Levat e Transmisionit ne Timon 
Timon Prej Lekure  Timon i Pozicionueshem 
Ndezje Start/Stop  ECO Start/Stop 
Dalje Klimatizatori Prapa  Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike 
Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual  In Control Touch Pro 380W Meridian Sound 
Dritat Full LED  Drita Mjegulle 
Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 1022

Gjendja: E Re

Viti: 2018

Engine size: 1999 l

Motorri: 176 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (Narvick Black)

Ngjyra Brenda: kafe

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 76,000 EUR

Seller Information

Name: Elvis

Username: Elvis

Phone: +355672028404

Email: e.seko@mektrin.al

QR Code

Jaguar F-Pace Portfolio 2.5D AWD € 76000 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1022/mektrin-auto/jaguar/f-pace

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800