Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Land Rover Discovery Sport HSE Dynamic TD4 1999l 110kW

Pajisje

Opsione Baze
6 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore me Pult  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu  Sistemi Audio Land Rover 250W 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sedile me Ftohje Para  Pasqyrat me Palosje Elektrike 
Sedile Elektrike  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Xhama te Erret  Disqe Alumini 19" 
Telekamera e Pasme  Catia me Kontrast e Zeze 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Pilot Automatik  Levat e Transmisionit ne Timon 
Timon Prej Lekure  Timon i Pozicionueshem 
Sistem Keyless Entry  Ndezje Start/Stop 
ECO Start/Stop  Paketa Dynamic 
Dalje Klimatizatori Prapa  Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike 
Tavan Xhami Panoramik Fix  Dritat Xenon me Grafike LED 
Drita Mjegulle  Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 1020

Gjendja: E Re

Viti: 2018

Engine size: 1999 l

Motorri: 110 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: gri (Corris Grey) (metallic)

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 63,200 EUR

Seller Information

Name: Elvis

Username: Elvis

Phone: +355672028404

Email: e.seko@mektrin.al

QR Code

Land Rover Discovery Sport HSE Dynamic TD4 € 63200 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1020/mektrin-auto/land-rover/discovery-sport

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800