Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Nissan Qashqai 1.6L 1598l 80kW

Pajisje

Opsione Baze
Sedile Prej Cope  6 Airbag 
Sedile me Pozicionim Manual  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Transmision Manual 
Xhama Elektrike Para  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  ISOFIX 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sensore Parkimi Prapa 
Disqe Alumini 18"  Telekamera e Pasme 
Sistem USB  Timon Prej Lekure 
Timon i Pozicionueshem  Tavan Xhami Panoramik Fix 
Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 1017

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 63000 km

Viti: 2010

Engine size: 1598 l

Motorri: 80 kW

Karburanti: Benzine

Ngjyra Jashte: blu (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Manuale

Rrota aktive: diferencial para

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 9,000 EUR

Seller Information

Name: zava

Username: zava

Phone: +355672028404

Email: g.zavalani@mektrin.al

QR Code

Nissan Qashqai 1.6L  € 9000 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1017/mektrin-auto/nissan/qashqai

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800