Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Volvo V40 Inscription D2 2.0l 88kW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Sedile me Pozicionim Manual 
Drite Frenimi Prapa  Drita Mjegulle Prapa 
Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  ISOFIX 
Kompjuter Bordi 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Xhama te Erret  Disqe Alumini 17" 
Sedile Lekure Premium  Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Timon Prej Lekure  Timon i Pozicionueshem 
Sistem Keyless Entry  Ndezje Start/Stop 
ECO Start/Stop  Sistem Lane Keep Assist 
Sistem Traffic Sign Recognition  Dalje Klimatizatori Prapa 
Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual  Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet 
Dritat Full LED  Sedile Comfort 
Drita Mjegulle LED  Drita te Dites LED 
Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 1011

Gjendja: E Re

Viti: 2019

Engine size: 2.0 l

Motorri: 88 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e bardhe (Polar White)

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Compact

Trasmisioni: Automatike (8+1)

Rrota aktive: diferencial para

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 35,500 EUR

Oferta Jonë: € 28,500 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al

QR Code

Volvo V40 Inscription D2 € 35500 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1011/mektrin-auto/volvo/v40

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800