Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Citroen C5 2.0 HDi Automatic 1997l 100kW

Pajisje

Opsione Baze
6 Airbag  Sedile me Pozicionim Manual 
Sedile Prej Cope  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore 
Mbyllje Qendrore me Pult  Mbeshtetese Krahu Para 
Kompjuter Bordi 
Opsione Shtese
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Disqe Alumini 17" 
Suspensione me Ajer me Vetenivelim 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 1008

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 97000 km

Viti: 2009

Engine size: 1997 l

Motorri: 100 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: gri (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Sedans

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: diferencial para

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 9,000 EUR

Seller Information

Name: zava

Username: zava

Phone: +355672028404

Email: g.zavalani@mektrin.al

QR Code

Citroen  C5 2.0 HDi Automatic € 9000 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/1008/mektrin-auto/citroen

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800