Range Rover Velar është gjykuar si mjeti më i bukur në planet, duke fituar titullin Botëror të Dizajnit të Makinave të Vitit në Çmimet Botërore të Makinave 2018.

 

Duke sjellë magjepsjen, modernitetin dhe elegancën në familjen Range Rover, Velari ofron një kombinim unik të përsosmërisë së dizajnit dhe integritetit të inxhinierisë.

Një vit më parë Volvo shpalli planet për një automjet elektrik. Kjo do të rriste përqindjen e makinave elektrike në 50% krahasuar me shitjet totale të kompanisë. Me sa duket, Volvo XC40 do të udhëheqë rrugën.

Faqja 1 di 5

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800