Mbi 100 mjete te reja dhe te perdorura ne gjendje, te gatshme per dorezim!

Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Volvo FH 500 Globetrotter 13l 375kW

Pajisje

Opsione
Akset 4X2 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 943

KM te pershkruara: 734000 km

Viti: 2011

Engine size: 13 l

Motorri: 375 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e bardhe

Karroceria: Tractor

Trasmisioni: Manuale

Rrota aktive: Akset 4x2

Cmimi: € 33,900 EUR

includes VAT 20%

Seller Information

Name: marlend kaceli

Username: mkaceli

Phone: +355 69 7080950

Email: m.kaceli@mektrin.al

Company: Volvo Trucks

Country: Albania

QR Code

Volvo FH  500 Globetrotter € 33900 EUR - http://mektrin.al/sq/automjete/mjete-industriale/detail/943/volvo/fh-13

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800