Mbi 100 mjete te reja dhe te perdorura ne gjendje, te gatshme per dorezim!

Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Volvo Hellmark

Pajisje

Opsione
Akset 4X2 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 869

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 450000 km

Viti: 2006

Karburanti: Diesel

Ngjyra Brenda: e bardhe

Karroceria: Other

Trasmisioni: Manuale

Rrota aktive: Akset 4x2

Dyer: 2

Ulese: 35

Cmimi: € 59,000 EUR

includes VAT 20%

Seller Information

Name: marlend kaceli

Username: mkaceli

Phone: +355 69 7080950

Email: m.kaceli@mektrin.al

Company: Volvo Trucks

Country: Albania

QR Code

Volvo  Hellmark € 59000 EUR - http://mektrin.al/sq/automjete/mjete-industriale/detail/869/volvo

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800