Stampa Email
Volvo XC60 D5 AWD Luxury 2.4l

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Sedile me Pozicionim Manual 
Drite Frenimi Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore me Pult  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje 
Pasqyrat me Palosje Elektrike  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Xhama te Erret  Disqe Alumini 18" 
Telekamera e Pasme  Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Pilot Automatik  Timon Prej Lekure 
Timon Prej Lekure me Ngrohje  Timon i Pozicionueshem 
Sistem Keyless Entry  Ndezje Start/Stop 
ECO Start/Stop  Sistem Lane Keep Assist 
Sistem Traffic Sign Recognition  Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa 
Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike  Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual 
Blind Spot Monitoring & Close Vehicle Sensing  Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet 
Sistemi Audio High Performance 180W  Sistem Adaptive Cruise Control and Queue Assist 
Sistem Adaptive Cruise Control me Frenim te Plote dhe Njohje Kembesori  Inserte Druri Linear Walnut 
Marmida Kuadrate Prapa  Dritat Xenon Adaptive 
Sedile Comfort  Dritat Automatic High Beam Assist 

Na shkruani

Emri

Telefon

Email

Mesazhi

Informacion i Pergjithshem

Id: 816

Gjendja: E Re

Viti: 2017

Engine size: 2.4 l

CO2: 149 g/km

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike (6+1)

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 56,895 EUR

Bargain Price: € 49,900 EUR

QR Code

Volvo XC60 D5 AWD Luxury € 56895 EUR - http://mektrin.al/sq/automjete/detail/816/mektrin-auto/volvo/xc60

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Sherbime

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800

© 2017 Mektrin Motors. All Rights Reserved. Designed By Oxygen Web Studio

Please publish modules in offcanvas position.