Stampa Email
Mercedes-Benz E Class 220 BlueTEC Sport 2143 Ccl 2.2 Liter 170PSkW

Pajisje

Opsione Baze
6 Airbag  Sedile me Pozicionim Manual 
Sedile Prej Cope  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  ISOFIX 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Pasqyrat me Palosje Elektrike 
Sedile Elektrike  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Disqe Alumini 18"  Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona 
Impianti Audio 380W  Sistem Bluetooth 
Sistem USB  Pilot Automatik 
Levat e Transmisionit ne Timon  Timon Prej Lekure 
ECO Start/Stop  Dalje Klimatizatori Prapa 
Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa  Sedile Gjysem Lekure 

Na shkruani

Emri

Telefon

Email

Mesazhi

Informacion i Pergjithshem

Id: 753

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 8500 km

Viti: 6/2015

Engine size: 2143 Cc l

Motorri: 2.2 Liter 170PS kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: gri (Tenorite Grey) (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Sedans

Trasmisioni: Automatike (7G Tronic)

Rrota aktive: diferencial prapa

Dyer: 4

Ulese: 5

Cmimi: € 39,900 EUR

QR Code

Mercedes-Benz E Class 220 BlueTEC Sport € 39900 EUR - http://mektrin.al/sq/automjete/detail/753/mektrin-auto/mercedes/e-class

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800

© 2017 Mektrin Motors. All Rights Reserved. Designed By Oxygen Web Studio

Please publish modules in offcanvas position.