Stampa Email
Jaguar XE PRESTIGE 2.0D 180PS 1999 Ccl 2.0 Liter 180PSkW

Pajisje

Opsione Baze
6 Airbag  Sedile me Pozicionim Manual 
Drite Frenimi Prapa  Drita Mjegulle Prapa 
Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore 
Mbyllje Qendrore me Pult  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Pasqyrat me Palosje Elektrike 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Xhama te Erret 
Disqe Alumini 17"  Telekamera e Pasme 
Sedile Lekure Oxford  Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Pilot Automatik  Levat e Transmisionit ne Timon 
Timon Prej Lekure  Sistemi Drejtimit Elektrik 
Ndezje Start/Stop  ECO Start/Stop 
Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa 

Na shkruani

Emri

Telefon

Email

Mesazhi

Informacion i Pergjithshem

Id: 737

Gjendja: E Re

KM te pershkruara: 5000 km

Viti: 7/2016

Engine size: 1999 Cc l

Motorri: 2.0 Liter 180PS kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (Ultimate Black)

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Compact

Trasmisioni: Automatike (8 Shpejtesi)

Rrota aktive: diferencial para

Dyer: 4

Ulese: 5

Cmimi: € 51,800 EUR

QR Code

Jaguar XE PRESTIGE 2.0D 180PS € 51800 EUR - http://mektrin.al/sq/automjete/detail/737/mektrin-auto/jaguar/xe

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800

© 2017 Mektrin Motors. All Rights Reserved. Designed By Oxygen Web Studio

Please publish modules in offcanvas position.