Stampa Email
Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTD 1998 Ccl 2.0 Liter 150kW

Pajisje

Opsione Baze
4 Airbag  Sedile me Pozicionim Manual 
Sedile Prej Cope  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Kompjuter Bordi 
Opsione Shtese
Disqe Alumini 16"  Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona 
Timon i Pozicionueshem  Sistemi Drejtimit Elektrik 

Na shkruani

Emri

Telefon

Email

Mesazhi

Informacion i Pergjithshem

Id: 615

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 147000 km

Viti: 5/2012

Engine size: 1998 Cc l

Motorri: 2.0 Liter 150 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Compact

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: diferencial para

Dyer: 5

Ulese: 4

Cmimi: € 13,500 EUR

QR Code

Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTD  € 13500 EUR - http://mektrin.al/sq/automjete/detail/615/mektrin-auto/alfa-romeo/giulietta

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800

© 2017 Mektrin Motors. All Rights Reserved. Designed By Oxygen Web Studio

Please publish modules in offcanvas position.