Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Volvo XC40 D3 Inscription 2.0 L 110kW

Pajisje

Opsione Baze
6 Airbag  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike Para  Xhama Elektrike 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile Elektrike me Memorie 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Sensore Parkimi Prapa 
Sensore Parkimi Para  Tavan Xhami Panoramik me Hapje 
Tavan Xhami me Hapje  Xhama te Erret 
Disqe Alumini 19"  Telekamera e Pasme 
Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona  Sistem Bluetooth 
Pilot Automatik  Timon Prej Lekure 
Timon i Pozicionueshem  Ndezje Start/Stop 
ECO Start/Stop  Sistem Lane Keep Assist 
Sistem Traffic Sign Recognition  Dalje Klimatizatori Prapa 
Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike  Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet 
Marmida Kuadrate Prapa  Dritat Xenon  
Dritat Xenon Adaptive  Dritat Full LED 
Drita Mjegulle  Drita Mjegulle LED 
Drita te Dites LED  Dritat Automatike 
Dritat Full LED ILS 

Other Info

Fuel consumption average: 5.5 ltr/100 km

Informacion i Pergjithshem

Id: 1081

Gjendja: E Re

Viti: 2019

Motorri: 2.0 L 110 kW

CO2: 141 g/km

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (Onyx Black) (metallic)

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike (AT8)

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 50,730 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al

QR Code

Volvo XC40 D3 Inscription € 50730 EUR - http://mektrin.al/sq/automjete/automjete-personale/detail/1081/volvo/xc40

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800