Deshironi automjetin e endrrave tuaja? Deshironi nje produkt te certifikuar, te garantuar dhe me cmimin e duhur?

Mektrin Motors, eshte prej 16 vitesh koncesionari me i madh ne Shqiperi. Me me shume se 5,000 automjete te shitura nder vite, ne do te jemi pika juaj e referimit per cdo gje qe ju nevojitet ne fushen automotive. Tashme perfaqesues zyrtar i markave premium Jaguar & Land Rover, Volvo Cars, Volvo Trucks and Renault Trucks, Mektrin Group ju ofron automjete te reja, te perdorura te garantuara me cmimet me te mira ne treg, kamione, mjete uji, pjese kembimi origjinale, servis te autorizuar dhe te standarteve me te larta europiane, sherbime karrocerie sipas teknikave me te fundit.
Cdo vit, mijera kliente i bashkohen familjes se madhe Mektrin, bashkohuni edhe ju!

Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Mercedes-Benz CLA 180D 1461l 80kW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Klimatizator Manual 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore 
Mbyllje Qendrore me Pult  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  ISOFIX 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Pasqyrat me Palosje Elektrike  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Sensore Parkimi Prapa  Tavan Xhami me Hapje 
Disqe Alumini 18"  Telekamera e Pasme 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Pilot Automatik  Riveshje e Tavanit Morzine 
Levat e Transmisionit ne Timon  Sedile Gjysem Lekure 
Dritat Full LED  Drita Mjegulle 
Drita te Dites LED  Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 1049

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 35000 km

Viti: 2017

Engine size: 1461 l

Motorri: 80 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e kuqe (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Sedans

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: diferencial prapa

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 29,500 EUR

Seller Information

Name: Elvis

Username: Elvis

Phone: +355672028404

Email: e.seko@mektrin.al

QR Code

Mercedes-Benz CLA 180D  € 29500 EUR - http://mektrin.al/sq/automjete/automjete-personale/detail/1049/mercedes/cla

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800