Deshironi automjetin e endrrave tuaja? Deshironi nje produkt te certifikuar, te garantuar dhe me cmimin e duhur?

Mektrin Motors, eshte prej 16 vitesh koncesionari me i madh ne Shqiperi. Me me shume se 5,000 automjete te shitura nder vite, ne do te jemi pika juaj e referimit per cdo gje qe ju nevojitet ne fushen automotive. Tashme perfaqesues zyrtar i markave premium Jaguar & Land Rover, Volvo Cars, Volvo Trucks and Renault Trucks, Mektrin Group ju ofron automjete te reja, te perdorura te garantuara me cmimet me te mira ne treg, kamione, mjete uji, pjese kembimi origjinale, servis te autorizuar dhe te standarteve me te larta europiane, sherbime karrocerie sipas teknikave me te fundit.
Cdo vit, mijera kliente i bashkohen familjes se madhe Mektrin, bashkohuni edhe ju!

Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Jaguar XJ Portfolio LWB 3.0D 2999l 225kW

Pajisje

Opsione Baze
6 Airbag  Sedile me Pozicionim Manual 
Drite Frenimi Prapa  Drita Mjegulle Prapa 
Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit  Timon me Komanda Multifunksional 
Klimatizator Manual  Xhama Elektrike 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sedile me Ngrohje  Sedile me Ftohje Para 
Sedile me Ftohje  Sedile Elektrike me Memorie 
Sensore Parkimi Prapa  Sensore Parkimi Para 
Tavan Xhami Panoramik me Hapje  Disqe Alumini 20" Diamond Turned 
Sistem Surround Camera 360*  Sedile Lekure Premium 
Klimatizator Automatik Zonal 4 Zona (Prapa)  Impianti Audio 825W Meridian 
Ekrane DVD Prapa 10.2"  Sistem Bluetooth 
Sistem USB  Pilot Automatik 
Levat e Transmisionit ne Timon  Timon i Pozicionueshem Elektrik 
Sistem Keyless Entry  Dyer Me Vakum Soft Close 
Ndezje Start/Stop  ECO Start/Stop 
Dalje Klimatizatori Prapa  Suspensione me Ajer me Vetenivelim 
Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike  Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual 
Dritat Full LED 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 1033

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 80000 km

Viti: 2016

Engine size: 2999 l

Motorri: 225 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Sedans

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 54,900 EUR

Seller Information

Name: Elvis

Username: Elvis

Phone: +355672028404

Email: e.seko@mektrin.al

QR Code

Jaguar XJ Portfolio LWB 3.0D € 54900 EUR - http://mektrin.al/sq/automjete/automjete-personale/detail/1033/jaguar/xj

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800