Mbi 100 mjete te reja dhe te perdorura ne gjendje, te gatshme per dorezim!

Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Land Rover Range Rover Vogue Vogue TDV6 2999l 190kW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  ISOFIX 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sedile me Ngrohje  Sedile Elektrike me Memorie 
Pasqyrat me Palosje Elektrike me Memorie  Xhama te Erret 
Disqe Alumini 22" Diamond Turned  Sistem Surround Camera 360* 
Sedile Lekure Premium  Klimatizator Automatik Zonal 3 Zona (Prapa) 
Impianti Audio 380W Meridian  Sistem Bluetooth 
Sistem USB  Pilot Automatik 
Levat e Transmisionit ne Timon  Timon Prej Lekure 
Timon i Pozicionueshem Elektrik  Sistemi Drejtimit Elektrik 
Sistem Keyless Entry  Ndezje Start/Stop 
ECO Start/Stop  Sistem Lane Keep Assist 
Suspensione me Ajer me Vetenivelim  Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual 
Dritat Xenon me Grafike LED  Drita Mjegulle 
Drita te Dites LED  Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 1010

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 106000 km

Viti: 2013

Engine size: 2999 l

Motorri: 190 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 57,500 EUR

Seller Information

Name: zava

Username: zava

Phone: +355672028404

Email: g.zavalani@mektrin.al

QR Code

Land Rover Range Rover Vogue Vogue TDV6 € 57500 EUR - http://mektrin.al/sq/automjete/automjete-personale/detail/1010/land-rover/range-rover-vogue

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800