RANGE ROVER VELAR

BESOJINI INSTIKTEVE TUAJA !

Zbulo me shume

RANGE ROVER SPORT

Range Rover me i suksesshem, tashme me i bukur se kurre.

Zbulo me shume

JAGUAR F-Pace

MAKINA E VITIT 2017 !

Zbulo me shume

JAGUAR E-Pace

SUV-i i pare KOMPAKT i familjes Jaguar.

Zbulo me shume

VOLVO XC60

E ARDHMJA E SIGURISE !

Zbulo me shume

VOLVO XC40

Ju prezantojme SUV-in tone te pare KOMPAKT !

Zbulo me shume

RENAULT TRUCKS

Zbulo me shume

VOLVO TRUCKS & BUS

Zbulo me shume

Mbi 100 mjete te reja dhe te perdorura ne gjendje, te gatshme per dorezim!

Test Drive

Provo nje makine qe te pelqen...

Rezervo Test Drive

Vleresim Mjeti

Kthe makinen tende qe ke ne perdorim...

Kerko Vlersim

Financim Leasing

Financojme pjesen e mbetur.

Llogarit Kestet

Discovery Sport zbulohet!

Fotot e  Land Rover Discovery Sport u leshuan ne oren 01:00 me date 3 Shtator 2014.

Me poshte eshte nje pershkrim i shkurter I ketij modeli:

  • Land Rover zbulon SUV-in me te afte dhe me kompakt ne bote
  • Dizajni i guximshem dhe progresiv mbulon te gjithe familjen Discovery
  • Dizajn dhe teknologji te integruar per te siguruar shfrytezimin maksimal te hapesirave, I pakrahasueshem dhe opsional ne vendet e tij 5 + 2        

Discovery Sport do te ofrohet me motorre 4 – cilendersh turbocharged benzine  dhe diesel. Ne lancimin e tij, motorri totalisht prej alumini 2.0 Si4 benzine dhe 2.2-liter turbo diesel, te dy te pajisur me sistemin start and stop, injeksion direkt i presionit te larte dhe nje rigjenerim i sistemit te performaces se eficences se karburantit.

Me vone ne vitin 2015, gama do te zgjerohet me tej me nje motor hiper-eficent ED4-turbo diesel me emetime te gazrave CO2 prej vetem 119 g / km *. Motorret e ofruar mund te lidhen me nje transmission me 9 shpejtesi automatike ose gjashte shpejtesi manuale dhe ne versionet dy ose 4 rrota aktive.

Discovery Sport …

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800